Działka budowlana 2087 m², Wisła, Malinka, Malinka

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Wisła • Malinka

245 000  • 2087 
117 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt


DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANA POŁOŻONA W DOLINIE WISŁY MALINCE - W SĄSIEDZTWIE OŚRODKA GRANIT.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 44m x 52m, teren jest płaski i suchy. W najbliższej okolicy ośrodki narciarskie i wypoczynkowe, skocznia Malinka im. Adama Małysza, bujne lasy, czyste potoki, ścieżki rowerowe oraz trasy dla pieszych wędrówek. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanek autobusowy.
Dojazd gminną drogą o nawierzchni asfaltowej.

Teren objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczenie MNZ - tereny zabudowy mieszkaniowej ekstensywnej.

Dostępne media:
​woda, gaz, prąd, kanalizacja.

Działka ma duży potencjał inwestycyjny związany z turystyką. Plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie pensjonatu, apartamentowca, osiedla domków góralskich a także obiektu gastronomicznego.
Ukształtowanie powierzchni jest szczególnie korzystne ponieważ płaski teren z dojazdem z dwóch stron pozwala na swobodę projektową i późniejszy dogodny dojazd oraz parkowanie. W terenach górskich to rzadkość. Bezpośrednia bliskość przystanków autobusowych pozwala na korzystanie z komunikacji publicznej oraz ski busów.


Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja bezpośrednio przy drodze prowadzącej z jednej strony do Szczyrku ( 10 min), gdzie od kilku lat działa prężnie rozwijająca się stacja narciarska „Szczyrk Mountain Resort”, a z drugiej do centrum Wisły. Oferta narciarska, rozrywkowa i gastronomiczna Wisły jest bardzo bogata, szczególnie zwracamy uwagę na bezpośrednią bliskość (4 min) ośrodka narciarskiego Siglany z licznymi szkółkami narciarskimi, cieszącego się ogromną popularnością wśród rodzin. Stacja również latem jest popularnym celem turystycznym ponieważ stanowi część projektu „Pętla Cieńkowska” szlaku wiodącego pobliskimi szczytami dla turysty w każdym wieku. W odległości 5 min znajduje się skocznia narciarska im. Adama Małysza. Okolica jest zielona, spokojna i sprzyja wypoczynkowi. Przyjemny szum górskiego potoku oraz brak bezpośredniego zgiełku turystycznego wzmacnia poczucie komfortu.

Miasto stawia na rozwój turystyki rozwijając bazę towarzyszącą. Wyremontowano dworzec kolejowy ułatwiając dostęp turystom niezmotoryzowanym, prowadzone są kompleksowe remonty dróg a w sezonie 2020 przewidziano otwarcie miejskiego kompleksu basenowego.
W ostatnich latach potencjał regionu a szczególnie Wisły został dostrzeżony przez developerów. W mieście powstają dwa duże hotele 5 gwiazdkowe, co z pewnością wpłynie na prestiż miasta jako kurortu i bezpośrednio przełoży się na ceny nieruchomości.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani inwestowaniem w górach to warto wziąć ten aspekt pod uwagę. Ponadto Wisła z pewnością może być doskonałą alternatywą dla zatłoczonego Zakopanego i okolic. Turyści poszukujący komfortu i ciszy z pewnością ją tu odnajdą.


Zapraszam do współpracy.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Kawka - Sachnik (licencja nr: 15908)


------

Zachęcam do zapoznania się z naszą szeroką ofertą sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych dostępną na stronie www.scn.net.pl

Służymy pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Zapraszamy do współpracy.
Śląskie Centrum Nieruchomości Sp. z o.o. Zaufaj Profesjonalistom.

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za realizację oferty: 15908

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Dane kontaktowe

Śląskie Centrum Nieruchomości

Panewnicka 22 40-709 Katowice

tel: +48 602 699 053

Anna Kawka-Sachnik

tel: +48 602 699 053, +48 32 299 62 97

Osoba do kontaktu: Anna Kawka - Sachnik

 Wyślij wiadomość e-mail

  • powierzchnia: 2087 m2
  • powierzchnia działki: 2087 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: SCN-GS-1161-2
  • data ostatniej aktualizacji: 17 Październik 2019

Dane kontaktowe

Śląskie Centrum Nieruchomości

Panewnicka 22 40-709 Katowice

tel: +48 602 699 053

Anna Kawka-Sachnik

tel: +48 602 699 053, +48 32 299 62 97

Osoba do kontaktu: Anna Kawka - Sachnik

 Wyślij wiadomość e-mail